Error

Qiamullail bulan Mac & Penyerahan Buku Rekod

Print

Alhamdulillah, program Qiamullail Bulanan SRI Al-Hafidz untuk bulan Mac berjalan dengan lancar pada 2 hingga 3 April yang lepas. Dalam program kali ini juga, diadakan penyerahan buku rekod pelajar SRI Al-Hafidz kepada ibu bapa masing-masing. Berikut adalah beberapa keputusan yang diumumkan oleh Mudir sekolah, Ust Mohd Anuar Ali pada majlis berkenaan:

Kedudukan di dalam kelas:

 

Tahun: 1 Ibnu Sina
Guru Kelas: Ustazah Farah Binti Abdullah
Ketua Kelas: Amirur Rahman B. Amirrudin             

  1. Nur Amirah Syahida Bt. Baharuddin
  2. Afifah Ismahani Bt. Tamin
  3. Amirur Rahman B. Amirrudin
  4. Ammar B. Hanafi
  5. Iskandar Zulkarnain B. Awaluddin
  6. Nik Asyraf Akrami B. Nik Anwar
  7. Nur Ain Farhana Bt Asrul Syardi
  8. Sofia Irdina Bt Kasmida
  9. Anis Nabila Bt Ansir
  10. Juni Kaiyisah Bt Jimmis

Tahun: 1 Ibnu Battuta
Guru Kelas: Ustazah Fauziah Saidin
Ketua Kelas: Ali Hafiz B. Sahar

  1. Ali Hafiz B. Sahar
  2. Amira Syifa Bt. Almi
  3. Fatimah Az-Zahra Bt. Azlan
  4. Muhammad Haziq Aiman B. Amin
  5. Muhammad Arif B. Fairuz
  6. Sumayyah Nadhilah Bt. Mohd Anuar
  7. Amirul Haziq B. Lahirul
  8. Nur Arisya Sofea Bt. Ramli
  9. Muhammad Afif Samir B. Masturi
  10. Eizza Anis Nafiesha Bt. Ag. Ghani


Tahun: 2 Ibnu Khaldun
Guru Kelas: Ustazah Risna Yulianti
Ketua Kelas: Ahmad Ubaidah B. Mohd Anuar

  1. Ahmad Ubaidah B. Mohd Anuar
  2. Ainur Zakirah Bt Abd Razak
  3. Adam Fakhrullah B. Azlan
  4. Ahmad Rusyaidi B. Abd Razak
  5. Nurul Khadeeja Nabihah Bt. Nordin
  6. Raja Muhammad Amjad
  7. Nik Nur Syuhada Bt. Hamir Hamzah
  8. Mohd Mahzuz B. Manja
  9. Ahmad Farhan B. Ansir
  10. Hurul Ain Qhistina Bt. Rahmat

Pelajar Terbaik Aliran Tahfiz:                              
Kelas Tahfiz Pertama (Imam Syafie)

  1. Nurul Khadeeja Nabihah Bt. Nordin
  2. Nik Nur Syuhada Bt. Hamir Hamzah
  3. Ahmad Farhan B. Ansir
  4. Ahmad Ubaidah B. Mohd Anuar
  5. Nik Muhammad Haziq Badri B. Jaya
  6. Muhammad Naufal B. Azlee
  7. Nik Muhammad Wafiq Badri B. Jaya
  8. Ammar B. Hanapi
  9. Muhd Danish Suhayl B. Mohd Faesac
  10. Raja Muhammad Amjad

 

Kelas Tahfiz Kedua (Imam Ghazali)

  1. Muhammad Khairil Anwar B. Muharram
  2. Adam Fakhrullah B. Azlan
  3. Mohd Wafi B. Nasbi
  4. Mohd Zul Ehsan Afwan B. Ali Akbar
  5. Mahzuz B. Manja
  6. Ahmad Rusyaidi B. Abd Razak
  7. Ainur Zakirah Bt. Abd Razak
  8. Ahmad Ahnaf B. Bachotang
  9. Afifah Ismahani Bt. tamin
  10. Sumayyah Nadhilah Bt. Mohd Anuar

 

.

 


 

 

 

 

 

 

 


Pelajar Terbaik Hafazan, Nurul Khadeeja Nabihah Bt. Nordin bersama keluarga

Last Updated ( Tuesday, 05 April 2011 18:40 )